برای تماس کلیک کنید 02166594014

بهترین تولید کننده پارچه برزنت و چادر برزنتی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 25 مهر 1400 در ساعت 15 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بهترین تولید کننده پارچه برزنت و چادر برزنتی

کاربردهای مختلف انواع پارچه های برزنت علاوه بر افزایش طرفداران آن ,افزایش تولید کننده های پارچه های برزنتی را نیز به همراه داشته است . تا جایی که هر شهر برای خود خیابانی دارد که پر از فروشگاه هایی با نام بورس چادر برزنتی است و انواع تولید کنندگان چادر برزنتی آن جا مشغول به عرضه محصولات خود هستند .

در مقاله زیر کیسه بافی پتروبافت سعی کرده است در رابطه با چیزی که باعث کیفیت این پارچه ها می شود یعنی کارخانه جات و تولیدی های پارچه برزنتی صحبت کند. از آنجا که پرداختن به این موضوع منجر به انتخاب بهتر می شود به شما نیز پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما باشید:

تولید پارچه های برزنت

تنوع و کاربرد پارچه های برزنت باعث شده است همه جا و درمکان های مختلف این محصولات را ببینیم. آلاچیق برزنتی سالن های پذیرایی ,سایبان های برزنتی ,روکش های اتومبیل ,پوششهای برزنت بالکن,چادر های ماشین سنگین و کیف های برزنتی کاربردهای مهم این پارچه ها هستند که گاهی تولید کننده پارچه برزنتی نام آن ها را بر روی برزنت ها گذاشته اند.

کارخانجات تولیدی برزنت ازمواد مختلفی مانند پلی استر و پنبه ,برزنت های ضخیم و مستحکمی تولید می کنند و توسط نمایندگی های مختلف آن ها را به خریداران عرضه می کنند. گاهی نیز بنابر نیاز مشتری این برزنت ها با عنوان برزنت های نازک تولید می شود. گرم و ضخامت این نوع نسبت به برزنت های کلفت کمتر است و به همین خاطر از انعطاف بیشتری نیز برخوردار است.

تولید کنندگان پارچه برزنتی

پارچه هایی که در حال حاضر در سراسر کشورمان به فروش می رسند تولید شده در ایران و توسط تولید کننده های چادر برزنتی است.به طور مثال پارچه های تهیه شده در کارخانه های تولید برزنت نیز توزیع می شوند.گرچه محصولات وارداتی نیز طرفداران خود را برای خرید پارچه های برزنت دارند اما از آنجایی که کیفیت محصولات ایرانی دراین زمینه چندان تفاوتی با نوع خارجی آن ها ندارد باعث شده است چندان به آن ها توجه نشود. کیفیت این محصولات نسبت به نوع کارخانه و تولیدی و نوع دستگاه های آن ها متفاوت است. در ادامه سعی میکنیم به نوع تولید این پارچه های برزنت در هرکدام از این تولیدی ها بپردازیم :

کارخانه تولید پارچه برزنتی

 ممکن است کارخانه ای بزرگ و مجهزی برای تولید این پارچه ها استفاده می کنند.همچنین اکثر آن ها از با کیفیت ترین مواد برای تولید برزنت ها استفاده می کنند و انواع این پارچه ها مانند برزنت برزنت های نسوز ؛برزنت های شمعی ؛ برزنت های کانتینری و پارچه ها ضد آب را در ابعاد  مختلف تولید می کنند.فروش آن ها نیز تنها به صورت فروش عمده پارچه های برزنت و به نمایندگان فروش این پارچه ها است . گرچه میزان تولید این کارخانه ها به طور معمول بسیار زیاد است ,اما کمتر دیده شده به فروش اینترنتی پارچه ها بپردازند.

تولیدی های چادر برزنتی

تولید کننده های پارچه های برزنتی که تولیدی های کوچک را برای ریسندگی و بافندگی این پارچه ها انتخاب کرده اند علاوه بر مساحت کمتر از ماشین ها و دستگاه های ساده تری نیز برای تولید و بافت این محصولات استفاده می کنند .اما با همین تجهیزات کم نیز می توانند به تولید انواع برزنت های سفید یا برزنت های رنگی با کیفیتی مناسب و در گرم ها و ضخامت های مختلف بپردازند. به شرط انکه مواد خوبی را به کار ببرند . پارچه های تولید شده در این کارگاه ها معمولا به صورت برزنت متری و رولی و به صورت عمده و خرده به خریداران عرضه می شود.

تولید کننده پارچه برزنتی نسوز و ضد حریق

نوع تولید پارچه های برزنت نسوز و ضد حریق با سایر پارچه های برزنت متفاوت است. این به دلیل استفاده از موادی مانند فایبر گلاس در تولید این پارچه ها است. به دلیل همین پیچیدیگی و تخصصی بودن ساخت آن هاست که تولید کننده های این پارچه های برزنتی از دستگاه های مجهزتر و تخصصی تری برای بافت آن ها استفاده می کنند.

تولید کننده پارچه های برزنتی نانو

در تولید پارچه های برزنت نانو نیز مانند برزنت های نسوز از فناوری به خصوصی به نام فناوری نانو استفاده شده است. حتی می توان گفت تولید کننده های پارچه های برزنتی نانو باید تخصص و دانش خاصی را برای بافت این محصولات داشته باشند. در برخی از موارد نیز در کارخانجات تولید این برزنت ها پارچه های دیگری تولید نمی شود.

 گونی تک لایه,گونی لمینت ضد آب,گونی تک لایه ,گونی لمینت ضدآب,رول کیسه گونی,کیسه تک لایه,گونی لمینت ضد آب,رول کیسه و گونی,گونیلمینت,کیسه لمینت,پاکت لمینت,کیسه گونی لمینت,پاکت کامپوزیت,گونی صدفی,پاکت صدفی,کیسه صدفی,گونی کامپوزیت,پاکت 3لایه,تولید کننده انواع کیسه وگونی,فروشگاه کیسه و گونی,

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :