برای تماس کلیک کنید 02166594014

گونی والفی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 15 تير 1400 در ساعت 12 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

گونی والفی

در تولید کیسه گونی والفی پس از برش و دوخت در انتهای کیسه عملیات تکمیلی توسط نیروی انسانی صورت می گیرد و با ایجاد دهانه یا والو این محصول تولید می شود .این نوع کیسه گونی ها در صنایع مختلف کاربرد فروان دارد و برای بسته بندی انواع سیمان و گچ مورد استفاده قرار میگیرد.

تقسیم بندی این محصول

از انواع تقسیم بندی این محصول,گچ مدل ,گونی ساده

والفی,گچ,کیسه گونی های لمینتی والفی گچ و مدل این محصول با برش  ال می باشد.

 

کیسه های والفی و کاربرد آنها

از انواع کیسه های والفی ساده در بسته بندی

گچ زیرکار,پودر سنگ ,گچ سرخ,خاک ازت,آهک و باریت استفاده می شود

و کیسه های والفی لمینت دربسته بندی گچ های صادراتی و گچ رو کار سیمان ,محصولات گرانولی و مستر بچ استفاده می گردد.

کیسه گونی های بزرگ والفی که برای بسته بندی و حمل پودری و خشک از آن ها استفاده می شود که به آنها جامبوبگ های والفی یا قیفی گفته میشود در تولید جامبوبگ والفی که سر آن به صورت قیفی شکل است و با دستگاه پر کن به راحتی پر می شود و در مدل ته قیف آن که در تخلیه جامبوبگ استفاده می شود و بسیار کاربرد دارد .اگر از این مدل استفاده شود گرد و غبار هنگام تخلیه به حداقل می رسد و تخلیه به راحتی صورت می گیرد .

کیسه گونی های والفی گچ و سیمان

عرض کیسه های والفی گچ و سیمان از 25 سانتی متر تا 25/2 متغییر می باشد.

طول این گونی ها هم بنا بر سفارش مشتریان تولید میشود رنگ این گونی ها در رنگ های مختلف بنا بر سفارش مشتری تولید میشود . وزن کیسه والفی گچ و سیمان هم از 41 گرم در هر متر مربع تا 250 گرم در هر متر مربع تولید می شود . می توان گونی های والفی را ضد آب و ضد آفتاب تولید کرد .

علت استفاده از این محصول

علت استفاده از این محصول این اسن که هم پر کردن و تخلیه آن ها آسان تر می باشد و ریزش محتویات کیسه گونی ها کم میشود و هم اینکه برای تخلیه نیازی به پاره کردن گونی نیست و فقط از طریق والف (قیف)تخلیه انجام می شود بنابراین می توان از این گونی ها چندین بار استفاده کرد به همین منظور استفاده از این محصول به صرفه می باشد.

انواع کیسه والفی

از انواع این محصول می توان به گونی های ساده والفی گونی های لمینت والفی,گونی های    

که به صورت قیفی سر دوزی می شوند .انواع جامبوبگ و بیگ بگ که به صورت قیفی سر دوزی می شوند به طور کل هر نوع گونی را می توان به صورت والفی یا قیفی تولید نمود ولی ممکن است هزینه تولید این گونی ها افزایش یابد که با استفاده مجدد از این گونی ها افزایش هزینه توجیه شده و مقرون به صرفه میباشد.

گونی والفی,انواع کیسه والفی,کیسه گونی های والفی گچ و سیمان, کیسه گونی های بزرگ والفی,انواع کیسه های والفی ساده در بسته بندی,انواع تقسیم بندی این محصول,گچ مدل ,گونی ساده,کیسه های والفی و کاربرد آنها,گونی والفی,

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :