برای تماس کلیک کنید 02166594014

گونی جامبو لمینت چیست؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 28 خرداد 1401 در ساعت 9 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

گونی جامبو لمینت چیست؟

یکی از کیسه های پراستفاده گونی جامبو لمینت است.مزایای بسیار این گونه تولید آن در اندازه های مختلف باعث محبوبیت بسیار آن شده است. در این مقاله کیسه بافی پتروبافت قصد دارد به کاربردهای گونی جامبو ضدآب و ضدآفتاب و قیمت آن ها پرداخته و یکی از بهترین مراکز فروش گونی های جامبوبگ لمینت را به شما معرفی کند.

گونی جامبو بگ چیست؟

یکی از تحولاتی که در صنعت حمل و نقل و نگهداری و ذخیره مواد انجام شد به واسطه تولید انواع گونی های پلاستیکی بود. این گونی ها که هر کدام خصوصیات خاص به خود را داشتند , به اندازه ای مقاوم بودند که بتوان از آن ها به عنوان گونی مصالح ,گونی ضایعات ساختمانی و کیسه های نگهداری کواد غذایی مانند گونی پیاز ,کیسه برنج وگونی حبوبات استفاده کرد. اما با وجود مزایای بسیار آن ها ,معایبی نی برایشان وجود داشت. یکی از بزرگترین آن ها این بود که این کیسه ها به اندازه کافی محکم بودند و قدرت تحمل بارهای سنگین را نداشتند . علاوه بر این نداشتن دسته یا دستگیره آن ها را تبدیل به یکی از بدبارترین کیسه ها کرده بود.

به همیندلیل بود که مشاغل مختلف مانند ساختمان سازان,فروشندگان محصولات کشاورزی و انبار دارن و سوله داران به فکر استفاده از کیسه های بهتری برای بسته بندی و جابجایی بارهای سنگین افتادند. انواع مختلف گونی های جامبو لمینت که در حال حاضر در بازار وجود دارند , حاصل همین احساس نیاز صاحبان مشاغل است. این کیسه های لمینت که ظرفیت جابجایی بارهای سنگین و معمولا بین 500 تا 2000 کیلوگرم دارند,از بهترین جنس گونیها تولید می شوند. همچنین نحوه دوخت آن ها بسیار محکم بوده و دسته ای برای جابجایی بهتر نیز برای آن ها تعبیه شده است.

ویژگی های گونی جامبو لمینت

برای اینکه یک محصول را جایگزینمحصولات قدیمی تر کنید لازم است ویژگی های آن را بدانید و با مزایای استفاده از آن بیشتر آشنا شوید .شناخت ویژگی ها در مورد خرید گونی های جامبو بگ لمینت نیز صدق  می کند.بنابراین در ادامه سعی میکنیم ویژگی های آن ها را بر شمریم:

این گونی ها ضد آفتاب بوده و از میزان آسیب وارده نور خورشید به مواد کم میکند. همچنین خود گونی ها نیز دیرتر دچار پوسیدگی می شوند.

از ویژگی های گونی های لمینت که برای دوخت جامبو بگ ها استفاده می شود,ضد آب بودن ان ها و عدم نفوذ رطوبت به داخل آن هاست.

دوخت گونی ها به پلی پروپیلن باعث استحکام و مقاومت بیشتر آنها و بالا رفتن انعطافشان می شود.

نحوه دوخت ان ها همراه با دستگیره های متناسب ,باعث جابجایی راحت تر بار می شود.

این گونی ها قابل بازیافت هستند و با فروش ضایعات گونی جامبو به شرکت های مختلف می توانید به حفظ محیط زیست کمک کنید.

کاربردهای گونی جامبوبگ لمینت

درست است که بزرگ بودن ,زیاد بودن ابعاد , دوخت بهتر ان ها و اضافه شدن دسته به این گونی های جامبو بگ لمینت شده باعث بالا رفتن قیمت گونی جامبو بگ شده است , اما برای بسیاری از افراد داشتن گونی هایی با ویژگی هایی که در بالا گفته شد مهم تر از پرداخت هزینه کمتر است. به همین دلیل است که روز به روز به کاربردهای آنها در صنایع و مشاغل مختلف کشاورزی وساختمان سازی اضافه می شود. به همین دلیل ما در ادامه این نوشته سعی کرده ایم به بیان این کاربرد ها بپردازیم :

جابجایی ضایعات ساختمانی

حتما شما هم با ساختمان های نیمه تمامی روبرو شده اید که پر از زباله های ساختمانی و ضایعات مصالح هستند .جمع کردن آن ها هنگام انجام عملیات نازک کاری بسیار مهم و ضروری است. چرا که به طور قطع وجود آن ها در ساختمان جلوی کار کارگران و نصب برخی از وسایل را میگیرند. اما انتقال ضایعات و زباله های ساختمانی به طبقه پایین در ساختمان های چندین طبقه و برج ها بسیار مشکل است.مخصوصا اگر این کار به وسیله گونی های پلاستیکی ساده ای انجام شود که محکم نبوده و در بین راه پاره شوند. بنابراین بهترین راه استفاده از گونی جامبو بگ لمینت شده است . با این گونی ها به یکباره می توان مقدار بیشتری از ضایعات را به بیرون از ساختمان انتقال داد.

جابجایی محصولات کشاورزی

انتقال ,نگهداری و جابجایی محصولات کشاورزی امر مهمی برای فعالان در این شغل محسوب می شود. چرا که با کمترین سهل انگاری و اشتباهی کلیه محصول خراب شده و بلا استفاده می شود. بنابراین لازم است از همان مراحل ابتدایی و جمع آوری محصول از مزارع تا انتقال آن ها به فروشگاههای میوه و تره بار ,از وسایل درستی استفاده شود. یکی کالاهای مورد نیاز برای این منظور وجود گونی های مناسب برای نگهداری و حملشان است. بهترین گزینه ای که می توان برای این کار انتخاب کرد انواع گونی های جامبوبگ لمینت شده در اندازه های مختلف است. چرا که هم تحمل بارهای سنگین را دارند , هم از نفوذ آب و آفتاب به محصولات جلو گیری می کنند و هم حملشان به دلیل نوع طراحی آن ها راحت تر است.

جابجایی مصالح

یکی از مشکلاتی که کارفرما ها و کارگران ساختمان هنگام جابجایی مصالح ساختمانی دارند, وزن سنگین آنهاست . به گونه ای که امکان دارد بارها هنگام انتقال آن ها شاهد پاره شدن کیسه های شن و ماسه و از بین رفتن کامل مصالحی ماندد آجر و گچ باشند . در چنین شرایطی است که نیاز به کیسه های محکم تر و مقاوم تری احساس می شود. جایگزین کردن گونی های جامبو لمینت با گونی های ساده باعث می شود حمل این مصالح با اطمینان بیشتری انجام شود. علاوه بر این به دلیل تعبیه دستگیره روی آن ها و خود دست شدنشان حمل مواد با ان ها راحت تر نیز شده است .

 گونی لمینت,لمینت گونی,گونی لمینت ضد آب,لمینت ضد آب,لمین گونی دو لایه,گونی لمینه,گونی لمینت دار,انواع گونی لمینه,لمینه گونی,

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :