برای تماس کلیک کنید 02166594014

پودر کربنات کلسیم مش

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 17 مهر 1401 در ساعت 13 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پودر کربنات کلسیم مش

کربنات کلسیم مش بندی شده

کربنات کلسیم نوعی سنگ معدنی پر کاربرد موجود در معادن است. با توجه به اینکه بسیاری از صنایع از کربنات کلسیم به صورت پودری و میکرونیزه استفاده می کنند, در نتیجه لزوم استفاده از روش های مختلف برای تولید پودر کربنات کلسیم میکرونیزه در دانه بندی های مختلف وجود دارد. مقیاس اندازه گیری سایط ذرات کانی های معدنی از جمله کربنات کلسیم ,مش بندی است,هر چه عدد مش بالاتر باشد به معنی ریزتر بودن اندازه ذرات کلسیم می باشد.

تولید پودر کربنات کلسیم مش بندی شده

تولید کربنات کلسیم میکرونیزه و کربنات کلسیم پودری که با نام کربات کلسیم فاین شناخته می شود هم در اندازه های گوناگون امکان پذیر است. برای تولید این محصول باید از فک های سنگ شکن ,آسیاب بالمیل و سرندهای نمره بندی استفاده نمود. هر چه سایز ذرات کربنات کلسیم مش بندی ریز تر باشد,امکان تولید محصول آن کمتر و در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت.

از پودر کربنات کلسیم مش بندی در بسیاری از صنایع مختلف مانند امور ساختمانی و راه سازی,تولید لاستیک و پلاستیک ,خوراک دام و طیور ,تولید رنگ رزین و چسب ,تولید آهک و سیمان ,صنایع نفت و گاز, به صورت بسیار گسترده ای استفاده می شود. بیشتر صنایع حساسی که نام آنها برده شد نیازمند پودر کربنات کلسیم میکرونیزه با مش بالا هستند. اصولا به کربنات کلسیم مش بالای 200,کربنات کلسیم میکرونیزه گفته شده و کربنات مش 50 تا مش 200 را هم کربنات کلسیم پودری می نامند.

کیسه لمینت,کیسه گونی معمولی,کیسه گونی لمینت,پاکت لمینت,پاکت کامپوزیت,پاکت دو لایه,کیسه 2 لایه,گونی کامپوزیت,گونی 3 لایه,پاکت سه لایه,کیسه گونی صدفی,گونی داخل رنگی,گونی پلی یورتان,پاکت سه لایه ضد آب,کیسه بافی پتروبافت,گونی های رنگی آردی,انواع کیسه و گونی پلی یورتان,پاکت 3 لایه کامپوزیت,گونی با چاپ,چاپ کیسه و گونی,انواع چاپ کیسه گونی,

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :