برای تماس کلیک کنید 02166594014

کربنات کلسیم پوشش دار

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 24 مهر 1401 در ساعت 11 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کربنات کلسیم پوشش دار

کربنات کلسیم پوشش دار چیست؟

کربنات کلسیم ماده بسیار پر کاربردی در صنعت است بطوری که تعداد زیادی از مشاغل تولیدی و خدماتی و ساختمانی اقدام به استفاده از آن به عنوان ماده اولیه,فیلر و با ماده واسط می نمایند.کربنات کلسیم در صنایع ساختمانی ,پرورش دام و طیور ,لاستیک سازی,تولید مواد غذایی و دارویی و..استفاده می شود.کلسیم کربنات همچنین در تولید انواع پلاستیک هم کاربرد دارد ولی در حالت عادی قابل افزودن به پلیمر ها نیست زیرا با مواد اولیه پلیمرترکیب نشده و کلوخه می شود. به همین خاطر با استفاده از مواد خاصی اقدام به تولید کربنات کلسیم پوشش دار(کربنات کلسیم کوتد شده)می نمایند.

روش تولید کربنات کلسیم پوشش دار

برای تولید کربنات کوتد شده می توان از هر دو نوع آن یعنی کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی استفاده نمود. همانطور که از نام کربنات کلسیم پوشش دار مشخص است. برای تولید آن باید کربنات کلسیم با مواد شیمیایی خاصی پوشش داده شود تا در مقابل چسبندگی و خراب شدن در مواد اولیه مقاوم گردد.

جهت تولیدکربنات کلسیم کوت شده باید از اسیدهای چرب جهت پوشش دهی استفاده نمود تا حالت قطبی در ان ایجاد گردید و با پلیمرها ترکیب شود.کربنات کلسیم کوتد بر خلاف حالت معمولی آن,در صورت استفاده در تولید پلاستیک,کلوخه نشده و حباب و فضاهای خالی ایجاد نمی کند همچنین میزان جذب روغن آن کاهش یافته و با اکثر پلیمر ها قابل ترکیب می شود. استفاده از کربنات کلسیم کوتد موجب افزایش استحکام و یک دست شدن سطح محصولات تولید شده با ان میگردد.

کاربرد کربنات کلسیم پوشش دار

استفاده از کربنات کلسیم کوتد در لاستیک سازی باعث کاهش استهلاک و خوردگی محصولات لاستیکی می شود.

کربنات کلسیم کوت شده بهترین افزودنی برای تولید پی وی سی است زیرا می تواند مقاومت لوله پی وی سی را تا ده برابر بیشتر کرده و ظاهری یک دست و زیبا تر ایجاد کند.

در صورت استفاده از کربنات کلسیم پوشش دار در تولید رنگ روغنی به عنوان فیلر,هزینه تولید آن به شدت کاهش یافته و پوشش دهی بهتری خواهد داشت.

فروش کربنات کلسیم پوشش دار

کارخانه تولید کربنات کلسیم کانی کاو ,بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم رسوبی ,معدنی و کربنات کلسیم پوشش دار در ایران است,ما برای تولید کربنات کلسیم کوتد, از بهترین مواد اولیه و اسید های چرب استفاده می نماییم .

کیسه گونی لمینت,گونی لمینت دولایه,کیسه گونی لمینت ضد آب,کیسه گونی لمینت ضد نم,کیسه گونی معمولی,کیسه گونی تک لایه,کیسه گونی سه لایه,کیسه گونی پلی یورتان,کیسه گونی صدفی,کیسه گونی ضد آب سه لایه,کیسه گونی 3لایه کامپوزیت,کیسه گونی 3 لایه کاغذی,کیسه گونی کاغذی ضد آب,

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :