برای تماس کلیک کنید 02166594014

لمینت و چاپ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 9 آذر 1400 در ساعت 11 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

لمینت و چاپ

رول های حاصل از مرحله بافندگی در چند بخش متفاوت مورد استفاده قرار میگیرند:

چاپ :با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود دنیا بر اساس سفارش مشتریان روی کیسه ها و رول های تولیدی چاپ عناوین و مشخصات مورد نظر مشتری چاپ می شود.

لمینت : در صورتیکه رول ها و کیسه ها نیاز به پوشش لمینتی داشته باشند این فرآیند روی کیسه ها و رول ها اعمال میشود.

دوخت :در هر حالت محصول بصورت عدل برای مورد استفاده قرار گرفتن وارد مرحله برش و دوخت میشود .تعیین عرض کیسه های تولیدی در مرحله بافندگی صورت پذیرفته است و تنها باید ابعاد مربوط به طول کیسه های نهایی مشخص شود رول های ورودی بر اساس طول تعیینی توسط تیغ حرارتی برش خورده و در آخرین مرحله ته کیسه ها با ابعاد استاندارد ته دوزی و قلاب دوزی میشود .محصول نهایی این مرحله عدل های 500 عددی کیسه های پروپیلن است که به بازار عرضه میگردند.

نکاتی که در فرآیند تولید موجب بهبود کیفیت محصول شرکت پتروبافت گردیده اند:

در مرحله بافندگی ,ماشینها با حرکت افقی ,تغذیه عمودی نخ تار از سمت پایین ,گردش بسته های پود بصورت دوار و برداشت کیسه از بالا کارمیکنند.

استفاده از پیشرفته ترین و بروز ترین ماشین آلات دنیا نهایت دقت و سرعت را در پود گذاری میسر کرده و کیفیت را در بالاترین سطوح حفظ میکند.

در مرحله ریسندگی برای فیلم اکسترو در تولید نخ نواری از سیستم  فلت استفاده میشود.

جهت سرد کردن فیلم از روش وان آب گرم استفاده میشودکه به جهت سرد شدن سریع از ایجاد کریستال جلوگیری میکند و نخ با کیفیت بالاتری تولید مینماید .

در مرحله کشش نخ بوسیله هوای داغ استفاده می شود که بدلیل نداشتن اصطکاک فیلم با سطح فلزی ,کیفیت بهتری ارائه میشود.

کیسه های پ. پ ضمن استحکام بالا ,دارای وزن بسیار پایینی هستند .به همین علت اقتصادی ترین و کم هزینه ترین نوع بسته بندی بسیاری از محصولاتند. عموما گونیهای پلی پروپیلن جهت بسته بندی و حمل ونقل استفاده میشود. آنچه به صورت رایج مصرف می شود برای :غلات ,حبوبات,دانه های روغنی,محصولات کشاورزی,صنایع شیمیایی ,نساجی ,گچ و سیمان و........

با توجه به روند افزایش جمعیت و نیز با عنایت به این مسئله که تجارت برون مرزی این محصول خیلی تجار را به خود جلب نمیکند نیاز به تولید روز افزون این محصول احساس می شود. معمولا بدلیل اینکه تولید این محصول خیلی پیچیده نیست کشورها نیاز خود را از تولید داخلی تامین میکنند و زمینه صادرات و واردات این محصول احساس میشود.معمولا به دلیل اینکه تولید این محصول خیلی پیچیده نیست کشورها نیاز خود را از تولید داخلی تامین میکنند و زمینه صادرات و واردات این محصول خیلی گسترده و فراگیر نیست با این وجود ایران به این خود کفایی نرسیده و کمکان مقداری از نیازهای خود را از طریق واردات تامین میکنند. در طرف دیگر جای امیدواری دارد که در زمینه صادرات محصولات این صنعت نیز فعال بوده و کم و بیش صادراتی در این زمینه داشته و تولیدات بطور کامل به مصرف داخلی نمیرسند. دور نمای صادرات برای کشور غزیزمان بخصوص با توجه به ظرفیت کشورهای همسایه در سال های پیشرو و توسعه قطعی آنها پس از پایان جنگهای منطقه ای بسیار روشن میباشد.

گونی لمینت,کیسه لمینت,گونی ضدآب,گونی دولایه ضدآب,گونی ضد آب,کیسه ضدآب,گونی لمینت,کیسه دو لایه,گونی لمینت,

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :